біографія

Максим Шкіль народився 19 серпня 1983 року у Львові. Має три вищі освіти та ступінь кандидата юридичних наук.

Холдинг «MS Capital» Максим Шкіль заснував у 2019 році, до його складу входять:

· У сфері залізничної логістики: «Перша логістична компанія» ;

· У дорожньо-мостовому будівництві: Група компаній «Автострада» ;

· В агропромисловому комплексі: «Прилуцька аграрна компанія» ;

· у сфері автодилерства: «Audi Центр Одеса Південь» ;

· у видобутку та переробці граніту: «Біхівський гранітний кар'єр».

Сьогодні компанії займають лідируючі позиції у своїх галузях, забезпечують понад 6 тисяч робочих місць та щорічно сплачують понад 1 млрд гривень податків. У MS Capital реалізують програми корпоративної соціальної відповідальності, компанії холдингу підтримують профільні навчальні заклади, надають допомогу медичним установам.

 

Кар'єра

Свій бізнес Максим Шкіль розпочав у 2006 році, створивши та запустивши роботу Беховського гранітного кар'єру спільно з іноземними партнерами. Надалі у розвиток БГК інвесторами було вкладено понад 20 мільйонів євро, що посилило позиції підприємства на ринку.

У 2021 році 100% корпоративних прав кар'єру було придбано холдингом «MS Capital». В результаті реалізації інвестиційної програми на підприємстві було оновлено парк спеціалізованої кар'єрної техніки та матеріально-технічну базу в цілому. Сьогодні БГК є одним із лідерів із виробництва щебеневої продукції. Кар'єр виробляє понад 2 млн. тонн готового продукту на рік і відвантажує понад 100 вагонів на добу.

2011 року підприємець створив «Першу логістичну компанію», яка спеціалізується на перевезеннях зернових залізничним транспортом. ПЛК має власні вагони-хопери та напіввагони, загальний парк компанії складається з більш ніж 1000 вагонів. Сьогодні Перша логістична займає лідируючі позиції на ринку перевезень зернових культур в Україні та представлена ​​у всіх регіонах країни. Серед партнерів ПЛК – найбільші трейдери України.

У 2015 році Максим Шкіль набув корпоративних прав компанії «Audi Центр Одеса Південь». Через рік було збудовано та введено в експлуатацію найбільший в Україні дилерський центр, який також став першим центром у концепції Audi Sport. На сьогоднішній день Audi Центр Одеса Південь займає 20% ринку серед дилерів Audi в Україні.

2016 року бізнесмен заснував Групу компаній «Автострада», яка є одним із лідерів дорожньо-мостового будівництва в Україні. Компанія має власні виробничі ланцюжки та замкнутий цикл виробництва. Парк сучасної спеціалізованої техніки «Автострада» складається із 2500 одиниць, а команда компанії налічує понад 5000 співробітників. З першого дня роботи в «Автостраді» запроваджено європейські стандарти якості.

У 2020 році холдинг "MS Capital" засновує "Прилуцьку аграрну компанію". Максим Шкіль інвестує кошти у купівлю елеватора та корпоративних прав компанії «Курс-Агро», які стають частиною ПАК. Компанія займається вирощуванням сільськогосподарських культур у Полтавській та Чернігівській областях. Завдяки високопродуктивній організації процесів та сучасній техніці підприємства мають одні з найвищих показників урожайності в Україні.

 

Громадська діяльність

Максим Шкіль очолює Комітет з питань розвитку інфраструктури Федерації роботодавців України, бере активну участь у роботі різноманітних бізнес-асоціацій.

Благодійність

Максим Шкіль понад десять років займається благодійністю, допомагає дітям, які позбавлені батьківського піклування та опинилися у складних життєвих ситуаціях. Також бізнесмен підтримує спортивні ініціативи у таких видах, як стронгмен та вільна боротьба.

Сімейний стан

Одружений, виховує двох доньок.

Захоплення

Серед спортивних захоплень бізнесмена тренування з боксу та кросфіту, а також більярд.